Která kočka se vám nejvíc líbí? Zkuste si test a zjistěte, jakými oplýváte schopnostmi

Zkuste si test německých psychoanalytiků. Vyberte si, které z těchto šesti kočičích plemen se vám nejvíc líbí, a zjistěte, pro co máte v životě talent.

Tento test vyvinuli němečtí psychoanalytikové.
Ptali se lidí obdařených různými vlohami na to, jaké kočičí plemeno by si vybrali.
Výsledek je překvapil. Lidé s určitými schopnostmi si skutečně volili shodná plemena koček.
Které jste si vybrali vy?

Sportovci
Lidé, kteří si tyto kočky vybírají, mají nejenom vůli a vytrvalost, ale i víru ve svou sílu. Většinou si na své konto připíšou i úspěšný výsledek.

Umělci
Pro tyto kočky se rozhodnou lidé, kteří jsou schopni vidět a vytvářet krásu. Jsou to kreativní osobnosti, náchylné k častým změnám nálady. Dokážou vnímat a analyzovat i ty nejjemnější detaily.

Lékaři
Tuto kočku si vybírají lidé s dobrou pamětí. Jsou to lidé odhodlaní a schopní rychle řešit i ty nejtěžší situace. Často musejí činit těžká rozhodnutí.

Spisovatelé
Takové kočky se líbí lidem, kteří nerozdělují svět na černý a bílý. Jsou to loajální a trpěliví lidé, kteří mají dar srozumitelně popsat jakoukoliv situaci či věc. Jsou schopni zdůraznit potřebné a všimnout si originálního.

Výzkumníci
Tyto kočky se líbí lidem, kteří milují všechno nové. Netolerují tajemství. Snaží se všechno vysvětlit s pomocí rozumu a logického myšlení. Upřednostňují fakta. Umějí si také počkat na úspěšný výsledek.

Jasnovidci
Takové kočky se líbí lidem, kteří světu více dávají, než dostávají. Vidí do ostatních lidí. Mají zvláštní dovednosti. Oplývají velmi rozvinutou intuicí a touhou po duchovním růstu.

Text i foto: gornnisa.ru