Který pes se vám nejvíc líbí? Zkuste si test a zjistěte, jakými jste kamarády

O psech se říká, že jsou nejvěrnějšími přáteli. Nikdy nezradí, nikdy nezklamou. Budou s vámi i v těžkých dobách. Ale co vy? Dokážete být dobrými kamarády? Napoví vám náš test. Staří si vybrat psa, který se vám zalíbil!

1 Dobré srdce
Pokud se vám zalíbil pes rasy corgi, jste dobrosrdečná osoba. Ve všem hledáte něco pozitivního. Na nic si moc nestěžujete. Jste skvělý kamarád. Je s vámi snadné vyjít.

2 Veselá kopa
Pokud se vám zalíbil jezevčík, máte zřejmě skvělý smysl pro humor. Chodíte po světě s úsměvem. Nejste zvyklí přenášet odpovědnost za své problémy na jiné lidi, naopak. Vždy se snažíte vyřešit své vlastní a i cizí úkoly.

3 Upřímný a čestný člověk
Vybrali jste si německého ovčáka? Pak na světě není oddanějšího kamaráda, než jste vy. Jste upřímný, laskavý a čestný člověk. Přátelé se s vámi cítí v bezpečí. Jste vždy první, kdo jim přijde na pomoc.

4 Citlivá duše
Pokud jste si vybrali maltézáčka, milujete své přátele. Vážíte si jich i jejich přátelství. O své kamarády vždy pečujete. Velmi ale potřebujete i jejich pozornost. Stojíte o to, abyste si projevovali city navzájem.

5 Netykavka
Líbí se vám labrador? Pak jste člověk, který bývá hodně citlivý na reakce druhých lidí. Pokuste se tolik nepřehánět. Neměli byste si všechno brát tak osobně. Přátelé vás přesto zbožňují, a to za vaši otevřenou a přátelskou povahu. Lidé kolem vás vědí, že jim vždy přijdete na pomoc.

6 Parťák
Pokud máte rádi mopsíka, jste zářivý a charismatický člověk. Nikdy nedopustíte, aby se s vámi přátelé nudili. Milujete zábavu a relax. Všichni proto s vámi rádi tráví čas. Jste „duše party“. Dokážete ale své kamarády podpořit i v jejich úsilí.

Text: gornnisa.ru
Foto: Pixabay