Přijďte si vybrat nového kočičího kamaráda na umisťovací výstavu

Záchranná stanice dočasné péče pro opuštěné psy a kočky „Projekt Hope“ pořádá umisťovací výstavu. Bude se konat v sobotu 25. února od 10 do 17 hodin v prostorách Kulturního centra Zahrada.
 
Energetická krize a celoplošné zdražování zasáhly útulky pro zvířata. Opuštěné kočky hledají domovy stále obtížněji. Záchranná stanice dočasné péče pro opuštěné psy a kočky „Projekt Hope“ se proto rozhodl uspořádat umisťovací výstavu. Bude se konat v sobotu 25. února od 10 do 17 hodin v prostorách Kulturního centra Zahrada v ulici Malenická 1784/2 v Praze 4.
 
Na výstavě budou hledat domov kočičky z několika útulků. Lidé si je budou moci adoptovat přímo na místě. Adopce bude možná vždy po podpisu adopční smlouvy a za adopční poplatek, který pokrývá základní veterinární ošetření. Každá kočka tedy přijde do nového domova naočkovaná a odčervená. Větší kočky budou i vykastrované.
 
Kromě toho lidé najdou na výstavě i charitativní krámky. Výtěžek z prodeje na těchto stáncích poputuje opět na potřeby kočiček. Děti se budou moci zabavit v dětském koutku nebo i s rodiči posedět v malém bistru. Každou hodinu pak může někdo z návštěvníků vyhrát cenu z tomboly.
 
Umísťovací výstava je sice určena hlavně milovníkům koček, lidé si ale budou moci popovídat i o psech. 
 
Všechny srdečně zveme k prožití příjemné soboty v prostorách kulturního centra.
 
Za Pojekt Hope z.s. Vilma Havlínová
Úvodní foto: Pexels