Musí se jmenovat
Každý člověk musí mít jméno, však i první člověk je měl. A proč?, zeptá se malé dítě. No proto, aby na něj Stvořitel mohl zavolat, například, kam se mu schoval. Opomíjím jméno rodové, tím se neoslovuje. I když někdy také ano: „Člověče, kam se to cpete?“,
Read more




































